Музика високого дозволу: плеєр Nativ Vita з 11,6-дюймовим сенсорним дисплеєм підтримує Apple Music

Macnews.in.ua

У компанії Nativ створили музичну систему високого дозволу , основою якої є програвач під назвою Vita з 11,6-дюймовим сенсорним дисплеєм. Виробник стверджує, що новинка забезпечує простий доступ до всієї музики світу». Зокрема, плеєр підтримує стриминговый сервіс Apple Music, а також Spotify, Tidal та інші, а також може відтворювати музичні композиції, які зберігаються на смартфоні, в пам’яті комп’ютера або мережевого сховища.

У плеєра є і власна пам’ять — один або два твердотільних накопичувача або жорсткі диски загальним об’ємом до 4 ТБ. До числа інших особливостей пристрою відносяться так само вбудований мікрофон і голосове управління. Виробник відзначає використання в конструкції Vita алюмінієвого сплаву, дерева і скла.

Оснащення Vita включає інтерфейси HDMI, USB, SPDIF, AES/EBU, Wi-Fi 802.11 ac, Gigabit Ethernet, Bluetooth (aptX). Відтворений потік може бути направлений на акустичну систему або навушники, телевізор, ресивер або ЦАП з дротяного або бездротового підключення.

Разом з Vita представлений зовнішній цифро-аналоговий перетворювач з вбудованим підсилювачем для навушників Wave. Розробник зазначає, що Nativ Wave підтримує такі формати як DSD, DXD і Meridian MQA. У ньому використовуються мікросхеми ЦАП Burr-Brown DSD1792A, що підтримують 24-бітове представлення даних і частоту дискретизації до 192 кГц.

Вартість Vita складе близько $1600, а Wave — за $1900. Кошти на початок масового виробництва пари Nativ збирають на майданчику Indiegogo. Учасники збору коштів можуть отримати будь-який з компонентів за $699. Поставки першим покупцям почнуться в жовтні 2016 року.


Read More