FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DOKUNMATİK MÜZİK SİSTEMİ

Bizimtek.com

MÜZİK SİSTEMİ: Full HD çözünürlüklü ekrana sahip müzik sistemiyle dokunmatik denetim arayüzünü buluşturan Nativ Vita, keza müzik ayrıca de müzik videolarını oynatma yeteneğine sahip.

Kullanıcılar Spotify, Apple Music, Tidal ve YouTube ’da yer alan parçaların yanı sıra zeki telefon veya bilgisayarda kaydettikleri çalma listelerine Nativ Vita üzerinden ulaşabiliyor. 4 TB ’lık dahili depolama alanına da sahip olan müzik sistemi HDMI veya kablosuz olarak televizyonla temas kurduğunda müzik videolarını kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Açık kaynaklı platform doğruca müzik sistemine geliştiricilerin dilekçe ve yeni özellikler ekleyebileceği belirtiliyor.
A/V müşteri veya USB DAC cihazlarla da uyumlu olan Nativ Vita, iOS ve Android uygulaması haricinde Apple Watch üzerinden de kontrol edilebiliyor. Ilk Olarak Bang & Olufsen BeoPlay A9, Bose SoundTouch ve Sonos almak üzere birçok AirPlay ve Google Cast ahenkli hoparlörle çalışabilen müzik sistemi AIFF, WAV, FLAC ve ALAC elde etmek üzere birçok ses formatına takviye veriyor. Müzik yeteneği haricinde akıllı konut cihazlarıyla da iletişim kurabilen sistem sesle denetleme özelliğine de sahip.

Çift bant 802.11 a/b/g/n/ac ve Ethernet bağlantı noktalarını bünyesinde barındıran Nativ Vita ’yı Indiegogo üzerinden 700 dolar bağışta bulunarak satın alabilirsiniz. Yalnız belirtmekte yarar var; Indiegogo ’da fon desteğinin bitmesiyle müzik sisteminin satış fiyatı takriben 1.600 dolara çıkacak.


Read More